ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Wizyta w Hiszpanii

partnerzy 

W najbliższy poniedziałek grupa nauczycieli i uczniów naszej szkoły wyjeżdża do miejscowości Corella w Hiszpanii na wizytę roboczą partnerów projektu Greener World, realizowanego w ramach programu Comenius. Wizyta robocza jest organizowana przez naszą szkołę partnerską Instituto de Education Secundaria "Alhama", a koszty związane z przejazdem oraz pobytem są w 100% finansowane ze środków Komisji Europejskiej. Wizyta będzie trwała 6 dni, wezmą w niej udział uczestnicy z 7 państw. Relacja po powrocie.

 

logo comenius 120px

◊◊◊

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok